M-katalog digitální publikování

Vážení zákazníci,

v současné době se ve velké míře rozšířilo používání tabletů a chytrých telefonů jak v soukromém tak i pracovním životě.

Především tablety si lidé oblíbili nejen pro brouzdání po internetu a pro emailovou komunikaci, ale také pro čtení elektronických knih či časopisů. I mnoho chytrých telefonů je vyráběno s dostatečně velkou úhlopříčkou pro jejich čtení.

Hlavní výhodou elektronických dokumentů je možnost zahrnout do nich multimediální prvky – videa, animace, 3D modely, čímž se stávají dané publikace zajímavějšími než publikace ve standardní formě.

A to vede také k využití v profesním životě.

Firmy mohou svým zákazníkům poskytnout elektronické katalogy, které mohou mít zákazníci stále u sebe. K výrobkům mohou firmy dodávat manuály, doplněné o videa, které pomohou zákazníkovi pro rychlé pochopení ovládání či instalace. Své obchodní zástupce může firma vybavit multimediálními prezentacemi výrobků a služeb. Způsobů využití elektronických publikací je mnoho.

CO VÁM NABÍZÍME

Tvorbu multimediálních prezentací, katalogů či manuálů pro zařízení s operačním systémem OSx ( iPad, iPod, iPhone ) a Android

Prohlédněte si ukázky na YouTube.

CO JE CO?

Multimediální prezentace

Multimediální prezentace jsou určeny především pro reprezentanty firem a obchodní zástupce.

Slouží pro atraktivní prezentaci výrobků a služeb a tomuto účelu je podřízen i samotný formát prezentace. Cílem prezentace je v krátkém čase, který je vymezen pro obchodní jednání, zaujmout zákazníka. Z tohoto důvodu je zde dán větší prostor fotogaleriím, videoukázkám, 3D animacím, grafům. Text je pouze doprovodným prvkem.

Mutlimediální prezentace se stanou neocenitelným pomocníkem vašich obchodních zástupců či reprezentantů při obchodních jednáních.

Ukázka na YouTube.

Multimediální katalogy

Multimediální katalogy jsou určeny především pro samotné zákazníky.

Oproti standardním tištěným katalogům mají elektronické katalogy řadu výhod. Je do nich možno zahrnout multimediální prvky. Krátké video zákazníkovi napoví o fuknci a výhodách zařízení mnohem více než dlouhosáhlý popis. Do elektronických katalogů je možno díky fotogaleriím umístit větší množství fotografií a nákresů na jeden list , čímž zákazník získá větší přehled o variantách vašich výrobků.


Pro listování v katalogu budou vždy vhodnější tablety, které mají dostatečně velkou obrazovku. Na trhu se ale objevuje čím dál tím více chytrých telefonů s velkou úhlopříčkou, které slouží spíše než pro volání k prohlížení elektronického obsahu.


A další výhoda - katalogy jsou stále aktuální. Kdykoli provedete změnu v elektronickém katalogu, projeví se to ihned i u zákazníka. Tímto způsobem můžete také zákazníka informovat i o slevách či jiných akcích.

Především pro firmy, zabývající se prodejem spotřebního zboží, může být zajímavým doplňkem i zpětná vazba. Můžete zjistit, kolik lidí si stáhlo vaší aplikaci, o který katalog byl největší zájem, které produkty si zákazníci nejvíce či nejdéle prohlíželi.

A samozřejmostí je propojení na Váš web či elektronický obchod, což zákazníkovi umožní zakoupit zboží, které si v elektronickém katalogu vybral, či odeslat dotaz na Váš email.

A jak to pracuje? Zákazník si naistaluje do tabletu či telefonu aplikaci, která bude vytvořena jenom pro Vás. Prostřednictvím aplikace si pak může stáhnout potřebné katalogy do svého tabletu či telefonu. A tady se skrývá další výhoda - zákazník má katalogy stále u sebe.

Ukázka na YouTube.

Multimediální manuály výrobků

Vyrábíte a prodáváte stroje či zařízení, které je složité na instalaci či obsluhu. To je jedinečná příležitost pro použití multimediálních manuálů. Obsluha může mít prostřednictvím chytrého telefonu vždy přístup k návodu na obsluhu s řadou vysvětlujících obrázků, nákresů a videí. Stejným způsobem mohou být také vytvořeny multimediální materiály pro školení obsluhy či údržby.